fbpx

Witaj, miło mi Cię gościć 🙂
nazywam się Marta Błońska, i przeczytasz tu więcej o mnie.

Jestem psychologiem i pedagogiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Współautorką ogólnopolskiego programu BLIŻEJ – dotyczącego wykluczenia rówieśniczego, oraz trenerem w programach edukacyjnych m.in. Mistrz Efektywnej Nauki. Jestem certyfikowanym specjalistą metody Tomatisa – metody rozwoju audio-psycho-fonologicznego. Pracowałam z dziećmi na każdym szczeblu edukacji oraz rodzicami borykającymi się z różnymi trudnościami.

 

Więcej możecie dowiedzieć się na blogu „więcej siebie”, oraz artykułów publikowanych w różnych miejscach, m.in. : w kwartalniku „Edukacja” czy na zaprzyjaźnionych blogach takich jak mamaspace.pl

Trenerstwo

Jako trener prowadzę szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych (komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów), radzenia sobie z emocjami, realnej realizacji zadań, podniesienia efektywności, pobudzenia kreatywności. Fascynuje mnie proces grupowy i nie boje się trudnych tematów stąd prowadzę również szkolenia zespołów. Wykorzystuję poznane metody team coachingu jak i metody czysto szkoleniowe dostosowując się do potrzeb grupy. Są to szkolenia w zakresie rozwiązywania konfliktów, rozpoznawania potrzeb zespołu, współpracy, efektywnej komunikacji, integracji zespołu, oraz zdrowego funkcjonowania teamu. Umiejętności zdobyte podczas moich szkoleń procentują zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Fascynacje

Fascynuje mnie psychologia rozwoju osobistego, dlatego pracuje jako coach (wg standardów International Coach Federation, posiadam Akredytację ICF). Prowadzę sesje life coacfee068hingu, business oraz team coachingu. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny ICF- u. Jestem członkiem tej organizacji zarówno na szczeblu krajowym jak i globalnym. Ciągle się rozwijam, a metody pracy dobieram indywidualnie do potrzeb klienta.

Pasje

Ostatni obszar moich zainteresowań zawodowych, scalający wszystko co wiem o sobie i o świecie, związany jest z moją najważniejszą życiową rolą czyli byciem mamą. Prowadzę szkolenia dla kobiet w ciąży, młodych mam, par spodziewających się dziecka. Dotyczą one radzenia sobie z nową rolą i ogromną zmianą, którą przynosi ze sobą nowy członek rodziny.

Pomagam również kobietom w sesjach indywidualnych zarówno przed jak i po porodzie; czerpiąc w nich z mojego życiowego doświadczenia, zawodowej wiedzy, metod coachingowych i nierzadko podejścia treningowego.

W 7 zdaniach o mnie:

MAMA

z oczywistości mojego istnienia, miłości do dzieci i niewyczerpanego źródła radości z tej roli

COACH

z potrzeby uważności i słuchania

PSYCHOLOG

z ciekawości odkrywania ludzi i siebie samej

PEDAGOG, TERAPEUTA

z chęci pomocy

TRENER

z potrzeby dzielenia

TANCERZ

z miłości do ruchu

MIŁOŚNICZKA WODY

wszelakiej

Masz pytania? Napisz do mnie: