fbpx

SZKOLENIA

Prowadzę szkolenia na terenie całego kraju. Znam biegle język angielski. Współorganizuję również eventy wyjazdowe. Współpracuję z firmą Treking Klub zajmującą się sportami ekstremalnymi, wyjazdami dla firm.
Temat, zakres oraz metody prowadzenia warsztatu lub szkolenia ustalam indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania, potrzeby, zebrane informacje. Ważne również jest miejsce i jego „możliwości”

Kwalifikacje

Trenerstwo na prawdę mam już we krwi 🙂 Właściwie szkolę od zawsze z racji mojej pasji, którą jest taniec. Prowadziłam zajęcia, imprezy, eventy dla dzieci, dla dorosłych, dla osób niepełnosprawnych; dla klientów indywidualnych, par, małych grup a także na skalę masową. Dzięki temu nabyłam umiejętności niezbędne w pracy trenera, które dopełniłam wiedzą z zakresu pedagogiki, psychologii i rozwoju osobistego. Od dziecka obserwuję rozwój małej, rodzinnej firmy, którą miałam również przyjemność zarządzać. To wszystko sprawia, że podczas występów publicznych, wykładów, szkoleń, team coachingu itp. czuje się jak ryba w wodzie. Nie boję się trudnych tematów, ciągle poszukuje nowych rozwiązań, ciekawych sposobów, form, metod pracy. Piszę własne gry szkoleniowe, a także autorskie warsztaty. Przekazuję wiedzę trudną w przystępny sposób, a moi klienci wychodzą ze szkoleń z pakietem know-how. Potrafią zastosować nowe umiejętności w praktyce, czy to zawodowej czy prywatnej.

 

Obszary tematyczne szkoleń

Nie jestem w stanie wymienić wszystkich tematów, które mogą dotyczyć danego obszaru, natomiast wypiszę ich kilka dla ogólnej orientacji.

1

Psychologia – psychologia społeczna – psychologia rozwoju osobistego

Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich – budowania zespołu, integracji, radzenia sobie ze stresem, konfliktami, sprawnej komunikacji, asertywności, motywacji, kreatywności, rozwiązywania trudności pojawiających się w zespołach, firmach (dotyczące poziomu psychologii) dla trenerów np. z zakresu radzenia sobie z trudnymi emocjami na sali szkoleniowej, rozwijanie inteligencji emocjonalnej itp.a.

2

Pedagogika – edukacja

(np. grupa – jak z nią pracować, wykluczenie rówieśnicze, prawidłowa komunikacja, integracja zespołu, budowanie zdrowych nawyków, przystępne formy aktywizacji, motywacji uczniów, kadry pedagogicznej, formy przekazywania wiedzy, programy edukacyjne, praca z ciałem, metody arteterapii – choreoterapii w pracy z grupą itp.

3

Rodzicielstwo

Komunikacja wewnątrz rodziny, jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka, a także swoimi, jak odnaleźć się w nowej roli – bycia mamą czy tatą, niepełnosprawne dziecko w rodzinie, w szkole, co oznacza prawdziwa integracja, szkolenia dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Dlaczego ja?

Jestem kobietą o otwartym umyśle, potrafiącą słuchać, budującą atmosferę szacunku, życzliwości i dającą przestrzeń relacji. Lubie ludzi, wierzę w ich potencjał i rozwój. Jestem uważna na klienta i jego potrzeby.

Ukończyłam specjalizację z psychologii rozwoju osobistego, certyfikowane kursy coachingu oraz liczne szkolenia pozwalające mi dostosowywać się do indywidualnych potrzeb moich klientów. Prowadzę sesje life coachingu, business oraz team coachingu. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny ICF- u. Jestem członkiem tej organizacji zarówno na szczeblu krajowym jak i globalnym.

Opinie

Osoba o niecodziennej wrażliwości i wyczuciu, profesjonalny i charyzmatyczny trener. 

Barbara Beuth

Trener Głosu, Studio Działań Kreatywnych

„Marta idealnie dopasowuje się do potrzeb klienta, podąża zanim i towarzyszy mu na drodze zmian. Z całego serca polecam współpracę z Martą, za którą stoi nie tylko ogromna wiedza i duże doświadczenie, ale również wielkie pokłady empatii i wrażliwości na drugiego człowieka.”

Ewa Trybuszewski

Projektant Graficzny, Laetifi

Masz pytania? Napisz do mnie: